Lindorm Liljefors oljemålning

229845

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Sträckande änder, signerad Lindorm L och otydligt daterad -47(?) olja på pannå, 28x33 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1160153
3 200
1159340
1159337
2 800
1158239
2 600
1158125
1 900

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.