Götrik Örtenholm oljemålning

229840

ÖRTENHOLM, Götrik (1913-2005): "Allmänna gränd Djurgården", signerad G.Örtenholm, olja på duk, 65x82 cm

Färgbortfall krackelyr

Konst, Måleri

Fack 18

Götrik Örtenholm oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1146488
1146492
1146488
1146481
850
1146477

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.