Simon Gate skål

229815

SKÅL, 1930-tal, Simon Gate, höjd ca 9,5 cm

Botten med smärre repor

Glas, Konstglas

Monter 27

Simon Gate skål

Budhistorik (14 bud)
1146461
950
1143947
900
1143947
850
1145740
1143947
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.