Guéridon Régence-stil 1800-tal

229761

GUÉRIDON, Régence-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld, höjd 104 cm
Proveniens: Magaliff Antikhandel, Stockholm

Slitage

Diverse

Rum 5

Budhistorik (50 bud)
1145996
40 000
1146001
40 000
1145996
39 000
1145999
38 000
1145996
37 000

Slutpris SEK:
40 000
3 860 EUR, 4 384 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.