Vas Japan

229758

VAS, Japan, 1900-tal, porslin överdraget med terrakotta, dekor av drake i emalj, höjd 20 cm

Mynningen med glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 27

Vas Japan

Budhistorik (4 bud)

1137410
450
1135904
1137409
1135904

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.