Golvurnor mässing

229754

GOLVURNOR, 1 par, mässing, höjd 91, diameter 42, innermått 38 cm

Skador, lagningar, bristningar

Diverse

Rum 14

Golvurnor mässing

Budhistorik (15 bud)
1146697
8 200
1146696
8 000
1146695
7 800
1146224
7 600
1146694
7 600

Slutpris SEK:
8 200
782 EUR, 880 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.