Madeleine Pyk färglitografi

229745

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 63/220, färglitografi, 35x24 cm

Fack 5

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1146405
900
1146242
850
1146208
1146147
750
1146135
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.