Roger Bissière färglitografi

229743

BISSIÈRE, Roger (1886-1964): Komposition, signerad Bissière, 26/30, färglitografi, 30x24 cm

Fack 15

Roger Bissière färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1146505
900
1145781
1144457
600
1144100
450
1144099

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.