Skedar i silver

229738

DESSERTSKEDAR, 6 st, KOMPOTTSKEDAR, 3 st, TESKEDAR, 10 st, diverse modeller, SÅSSLEV, snäckformad kupa delvis förgylld, KNIVSTÄLL, 1 par, silver, total vikt ca 510 g

Slitage, delvis med gravyr

Silver

Monter 27

Skedar i silver

Budhistorik (4 bud)

1145689
1 400
1144313
1 300
1144313
1143891

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.