Trancherbestick och soppslev i silver

229735

TRANCHERBESTICK, 1 par, importstämplar, SOPPSLEV, silver

Repor

Silver

Monter 27

Budhistorik (7 bud)
1136538
1145600
750
1136538
550
1141882
500
1136538
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.