Rafael Duran oljemålning

229731

DURAN BENET, Rafael (född1931): Spansk kustbild, signerad R Duran, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Rafael Duran oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1146035
550
1145982
500
1145353
1138479

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.