Peter Dahl akvarell

229727

DAHL, Peter (född 1934): "Dans kring granen", signerad Peter Dahl, akvarell, 47x35 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (13 bud)
1146540
4 600
1146458
4 400
1146410
4 200
1146223
1146101
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.