Oidentifierad konstnär färgetsning

229726

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(18/1900-tal): Hamnmotiv, färgetsning, signerad, höjd ca 62x50 cm

Gulnat blad

Fack 18

Budhistorik (2 bud)

1146120
1145533

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.