Knivar och smörgåsgafflar i silver

229725

MATKNIVAR, 8 st, (20,8 cm), BORDSKNIVAR, 8 st, (18 cm)., SMÖRGÅSGAFFLAR, 12 st, silver, bordsknivarna stämplade GAB, 1970-tal, med stålblad, smörgåsgafflarnas vikt ca 257 g

Silver

Monter 26

Budhistorik (17 bud)
1146347
2 800
1146115
2 600
1145595
2 400
1146114
2 400
1145595

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.