Ramón Isern färgserigrafi

229724

ISERN, Ramón (1914-1989): Komposition, färgserigrafi, signerad Isern, numrerad 99/100, 75x64 cm

Smärre fläckar

Fack 6

Ramón Isern färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

1145933
1144161

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.