Sameskedar i silver

229721

SAMESKEDAR, 33 st, silver, några stämplade Boliden, 1900-talets mitt, delvis förgyllda, beståenede av: 29 kaffeskedar, matsked, 2 bordsskedar, dessertsked, vikt ca 500 g

Silver

Monter 27

Sameskedar i silver

Budhistorik (8 bud)
1146099
1145829
1 700
1145687
1 600
1144745
1144290
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.