G Roosval Kallstenius oljemålning

229715

ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Vinterlandskap, signerad och daterad Gerda Roosval K-s 1907, olja på duk, ca 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (12 bud)
1146658
4 600
1146656
4 400
1146653
4 200
1146655
4 200
1146653

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.