A Fogelin oljemålning

229713

FOGELIN, Anders (född 1933): "Katt", signerad Anders Fogelin, olja på duk, 60x74 cm

Konst, Måleri

Fack 15

A Fogelin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1142766
950
1145303
900
1142766
850
1145301
1142766
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.