Rokokospegel

229711

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld skuren och pastellagedekor, höjd 73x28 cm

Lagning, senare glas, renoverad

Speglar

Rum 4

Rokokospegel

Budhistorik (30 bud)
1146243
8 000
1146297
7 800
1146243
7 600
1146287
7 400
1146243
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.