Leksak Japan 1950-tal

229709

LEKSAK, 1950/60-tal, "Planet Explorer", Modern Toys Japan, lackerad plåt, i originalkartong, längd ca 23 cm

Obetydligt slitage

Leksaker

Monter 27

Leksak Japan 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
1141465
750
1146510
750
1141465
700
1146246
650
1141465
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.