Felix Hatz oljemålning

229691

HATZ, Felix (1904-2000): "Tigerliljor", signerad Hatz, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Felix Hatz oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1145346
1145020
1 900
1144081
1 800
1136360
1 700
1134925
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.