Bordsplateau empirestil

229690

BORDSPLATEAU, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, diameter 24 cm

Skadad foliering

Diverse

Monter 24

Bordsplateau empirestil

Budhistorik (8 bud)
1141906
1140650
1 900
1137178
1136918
550
1136812
500

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.