Ljusstakar empirestil

229683

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd 28,5 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 24

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (13 bud)
1145056
6 000
1145054
5 800
1145053
5 600
1145052
5 400
1145051
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.