Bordspendyl 1800-talets andra hälft

229674

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, sten, patinerad och delvis förgylld metall, total höjd 62, 42x20 cm

Hörn med lagning, smärre nagg

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
1143243
3 200
1143652
3 200
1143243
1143297
2 800
1143243

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.