Gustav Eriksson blandteknik

229657

ERIKSSON, Gustav (1900-tal): Porträtt, signerad Guér, blandteknik pannå, 46x37 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Gustav Eriksson blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1145342
1 300
1144534
1144024
1139113
1139112
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.