Gustav Eriksson oljemålning

229655

ERIKSSON, Gustav (1900-tal): "Hustak", signerad Guér, olja på pannå, 28x47 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Gustav Eriksson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1144467
1144474
2 800
1144467
2 600
1144469
2 400
1144467

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.