Piedestaler 1900-talets andra hälft

229642

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, förgyllda, höjd 70-74 cm

En ngt ostadig

Rum 2

Budhistorik (17 bud)
1144170
1144180
1144170
950
1144179
900
1144170
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.