Oljemålning Edvin Ollers

229633

OLLERS, Edvin (1888-1959): Vadstena kloster, signerad och daterad E Ollers 1947, olja på papper, 40x32 cm

Konst

Fack 17

Oljemålning Edvin Ollers

Budhistorik (4 bud)

1149386
450
1146119
1142623
1138107

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.