Bordspendyl 1800-tal

229630

BORDSPENDYL, senempire, matterad och polerad förgylld mässing, blånerade visare, urtavla med romerska siffor, höjd 44 cm

Nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 3

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (37 bud)
1145924
13 000
1145921
12 500
1145850
12 000
1145920
12 000
1145850
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.