Musikinstrument

229621

MUSIKINSTRUMENT, 18/1900-tal, längd ca 74 cm

Smärre slitage, en sträng saknas

Diverse, Allmoge

Monter 8

Musikinstrument

Budhistorik (2 bud)

1151117
1145425

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.