Curt Asker etsning

229599

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, ea, färgetsning, rammått 56x42 cm

Fack 6

Curt Asker etsning
Budhistorik (3 bud)

1142608
1145539
1142608

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.