Curt Asker etsningar

229595

ASKER, Curt (född 1930): (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, ea, etsningar, rammått 42x29 resp 29x42 cm

Rispor

Fack 8

Curt Asker etsningar

Budhistorik (1 bud)

1142124
2014-02-13 17:58:33

2014-02-15 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.