Ernst-Louis Lessieux akvarell

229594

LESSIEUX, Ernst-Louis (1874-1938): Sydländskt landskap, signerad E Lessieux, akvarell, 28x46 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ernst-Louis Lessieux akvarell

Budhistorik (27 bud)
1145369
3 200
1145367
1145368
2 800
1145367
2 600
1145365
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.