Paul Graf oljemålning

229590

GRAF, Paul (1866-1903): Pojkporträtt, signerad och daterad Paul Graf -80, olja på duk, 80x41 cm

Med dedikation

Konst, Måleri

Rum 6

Paul Graf oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1144736
1144735
1 700
1144734
1144732
550
1144731
450

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.