Figuriner biskvi

229588

FIGURINER, 2 st, biskvi, 1900-tal, mytologiska gudinnor, höjd 31 resp 34 cm

Attribuddelar saknas, skador

Keramik/Porslin

Monter 25

Figuriner biskvi

Budhistorik (31 bud)
1144684
3 800
1144682
3 600
1144680
3 400
1144681
3 200
1144680

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.