Joakim Allgulander litografi

229587

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Blinded", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 80/240, färglitografi, bladstorlek 37,5x27 cm

Fack 5

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (18 bud)
1145135
1145132
1145124
1145131
1145124
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.