Herman Nilsson oljemålning

229580

NILSSON, Herman (1900-tal): "Träkåkar", signerad och daterad Herman Nilsson 1921, olja på duk, 37x48 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Fack 7

Herman Nilsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1145007
550
1144879
500
1144801
450
1144876
450
1144801

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.