Mike Walsh "The last disaster"

229579

WALSH, Mike (USA, född 1948): "The last disaster" The funeral of Andy Warhol
signerad, daterad och numrerad på baksidan Mike Walsh -91 38/200, silkscreen på duk, 56x75,5 cm

Enstaka repa, Bilden lös i ramen.

Rum 5

Mike Walsh
Budhistorik (6 bud)
1158999
3 800
1156518
3 200
1148883
1148567
1148374
1 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.