Bordsur 1880-tal

229576

BORDSUR, 1880-tal, putti på sockel bärandes på urna, alabaster, patinerad och förgylld metall

Sockel med smärre nagg

Ändringar/tillägg
Nycklar medföljer

Klockor/Ur

Monter 24

Bordsur 1880-tal

Budhistorik (8 bud)
1144750
1142549
1 400
1135201
1 300
1135201
1134601

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.