Reinhold Ljunggren litografi

229574

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Förmiddag Västra Långgatan", Trosamotiv ,signerad R Ljunggren 88/300, färglitografi, 29x40,5 cm

Mindre fläck utanför bilden

Fack 1

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (3 bud)

1143174
1135921
1134794

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.