Olle Bonnier färglitografi

229573

BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, 86/100, färglitografi, ca 37,5x56 cm

Fack 1

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1145309
1 300
1144928
1144925
1144926
1144925
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.