Andreas Lundberg grafiskt blad

229570

LUNDBERG, Andreas (samtida): "Carpe that fucking diem" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 30/90, dataprint, bladstorlek 44x30 cm

Fack 5

Budhistorik (9 bud)
1143768
750
1144199
700
1143768
650
1143764
600
1143764
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.