Dosa 1800-tal

229565

DOSA, 1800-tal, pressad papp med dekor av band och blomsterslingor, lock med tryckt och handkolorerad figurscen, botten med tryckt figurscen på papp, höjd ca 2,5, diameter ca 7 cm

Löst montage, smärre slitage

Diverse

Monter 24

Dosa 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1136319
450
1143458
1136319

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.