Dosa 1700-tal

229562

DOSA, 1700-tal, rund form, sköldpadd, fattning i silver, höjd 4 cm, diameter ca 8 cm

Kant med nagg/bortfall, locket med spricka

Diverse, Silver

Monter 23

Dosa 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

1143100
450
1138760
1137517
1136731

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.