Harald Wiberg oljemålning

229546

WIBERG, Harald (1908-1986): "Fälthöns", signerad och daterad Harald Wiberg 1951, olja på pannå, 60x73 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1144157
5 000
1143722
4 200
1137829
1137826
1137823
2 800

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.