Örhängen broscher

229541

ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, mikromosaik/pietra dura, BROSCHER, 2 st., porslinplattor, en med silverram stämplad 1862

Skador, delar saknas

Guld/Smycken

Kundcenter

Örhängen broscher

Budhistorik (10 bud)
1146859
1 400
1146858
1 300
1146857
1146856
1146821

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.