Heijer oljemålning

229527

HEIJER, Johan Adolf Sigfrid (1876-1961): Storbonden, signerad och daterad J Heijer 1910, olja på pannå, 30x42 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 14

Heijer oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1151653
2014-02-20 17:43:33

2014-02-20 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.