Kamelsäck

229523

KAMELSÄCK, orientmatta, ca 120x73 cm

Slitage, skador

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 5

Kamelsäck

Budhistorik (22 bud)
1139674
2 400
1137006
1139669
1137006
1 300
1137016

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.