Skulptur tiger

229516

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, otydligt signerad Prof A ..., i form av tiger, sten, höjd 33, längd 49 cm

Konst, Skulptur

Rum 3

Skulptur tiger

Budhistorik (15 bud)
1144288
3 600
1144125
3 400
1140021
3 200
1144124
3 200
1140021

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.