Glasservis "Junior"

229499

GLASSERVIS, 18 dlr., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av: 12 vinglas, 6 starkvinsglas

Enstaka fotnagg, förgylld dekor med nötningar

Glas, Servisglas

Monter 23

Glasservis

Budhistorik (18 bud)
1144001
3 400
1143501
3 200
1135531
1143445
2 800
1135531
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.